Ana sayfa

SMT PARTS SUPPLY LTD şirket Profili

şirket Profili

SMT PARÇA TEDARİK Ltd profesyonel bir SMTspare parçaları tedarikçisi konumundadır.

Tüm SMT Parçaları size kaliteli ve ucuz fiyat ile temin edilebilir. SMT nozulu, SMT besleyici, SMT besleyici parçaları, Sürücüler, Motorlar, SMT Tutucu, SMT filtre, SMT kesici, SMT bağlantı parçaları vb. Gibi ... Panasonic, KME, FUJI, YAMAHA , JUKI, SANYO, Sony, PHILIPS, EVRENSEL, MİRA, I-PULSE, KAMELE, CASIO, CKD, Samsung, TDK, TESCON & TENRYU. Kopya parçaları ve orijinal yeni parçalar hepsi mevcuttur.

Güvenilirliğimiz ve dürüstlüğümüz, üstün hizmet anlayışımızla her müşterimizle uzun vadeli ve dostane bir ortaklıklar kurmayı taahhüt ediyoruz.

Herhangi bir parça arıyorsanız, lütfen bize özgürce e-posta gönderin, size destek olmak için elimizden geleni yapacağız.

Web sitesi: www.smtpartssupply.com
www.smtfeedersupply.com
www.smtmachine-parts.com

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
SMT PARTS SUPPLY LTD, 2007 yılında kuruldu., Her yıl Amerika, Avrupa ve Güneydoğu Asya'da 20'den fazla ülke ve bölgeye yüz milyon dolardan fazla satış yapıyoruz.

Kuruluşun ilk gününden beri SMT endüstriyel çözüm sağlayıcısı rolünü oynamış, kaliteli ürün ve hizmet ile, "Ürün, dürüstlük, Hız" taahhüdüyle, yurtiçi ve yurtdışı müşterilere hizmet vermekteyiz. müşterilerinden kredileri ve memnuniyetleri, en çok değer verilenler ve bizim de aradığımız şey.

Çin SMT PARTS SUPPLY LTD şirket Profili Çin SMT PARTS SUPPLY LTD şirket Profili Çin SMT PARTS SUPPLY LTD şirket Profili Çin SMT PARTS SUPPLY LTD şirket Profili Çin SMT PARTS SUPPLY LTD şirket Profili Çin SMT PARTS SUPPLY LTD şirket Profili
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : FUJI YAMAHA PANASONIC SAMSUNG SIEMENS I-PULSE DEK UNIVERSAL

No. Çalışanları : 30~60

Yıllık satış : 2000000-3000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin SMT PARTS SUPPLY LTD Sertifikalar Çin SMT PARTS SUPPLY LTD Sertifikalar Çin SMT PARTS SUPPLY LTD Sertifikalar